|
|
|
The Telegram
  • AREA SCHEDULE

  • Schedule for area sporting events. (updated April 29)

    • email print
  • TUESDAY, APRIL 30

    SCHOLASTIC BASEBALL
    Herkimer at Dolgeville (recheduled from April 29), 4:30 p.m.
    Richfield Springs at Worcester, 4:30 p.m.
    COLLEGE BASEBALL
    Jefferson Community College at Herkimer County Community College, doubleheder, 2 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Adirondack and Old Forge at Remsen, 3:30 p.m. (Alder Creek)
    Owen D. Young at Ilion, 3:30 p.m. (Doty’s)
    WOMEN’S LACROSSE
    Onondaga Community College at Herkimer County Community College, 4 p.m.
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Herkimer at Dolgeville (recheduled from April 29), 4:30 p.m.
    Richfield Springs at Worcester, 4:30 p.m.
    Ilion at Whitesboro, 4:30 p.m.    
    Cooperstown at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    BOYS' TENNIS
    Herkimer at Cooperstown, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Little Falls at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Holland Patent at Adirondack, 4:30 p.m.
    Mohawk at Dolgeville, 4:30 p.m.
    Herkimer at Frankfort-Schuyler, 4:30 p.m.
    Westmoreland at Ilion, 4:30 p.m.
    Duanesburg and Schoharie at Fort Plain, 4:30 p.m.
    WEDNESDAY, MAY 1
    SCHOLASTIC BASEBALL
    St. Johnsville at Galway, 4:30 p.m.
    Middleburgh at Fort Pain, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Sherburne-Earlville at Ilion, 4:30 p.m.
    Cooperstown at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Sauquoit Valley at Morrisville-Eaton, 4:30 p.m.
    New York Mills at Poland, 4:30 p.m.
    Old Foreg at Remsen, 4:30 p.m.
    Waterville at Hamilton, 4:30 p.m.
    Clinton at Adirondack, 4:30 p.m.
    Canastota at Holland Patent, 4:30 p.m.
    Mohawk at Herkimer, 4:30 p.m.
    Oriskany at Rome Catholic, 4:30 p.m.
    Dolgeville at Little Falls, 7 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Morris at Cooperstown, 3:30 p.m. (Leatherstocking)
    Oriskany and Remsen at Poland, 3:30 p.m. (Glass Hill)
    Clinton at Westmoreland, 3:30 p.m. (Westmoreland)
    Little Falls at Herkimer, 3:30 p.m. (Mohawk Valley Country Club)
    Rome Free Academy at Waterville, 3:30 p.m. (Barker Brook)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    St. Johnsville at Galway, 4:30 p.m.
    Waterville at Hamilton, 4:30 p.m.
    Sauquoit Valley at Morrisville-Eaton, 4:30 p.m.
    Sherburne-Earlville at Ilion, 4:30 p.m.
    Cooperstown at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Holland Patent at Canastota, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    New York Mills at Poland, 4:30 p.m.
    Oriskany at Rome Catholic, 4:30 p.m.
    Page 2 of 22 - Old Forge at Remsen, 4:30 p.m.
    Clinton at Adirondack, 4:30 p.m.
    Mohawk at Herkimer, 4:30 p.m.
    Dolgeville at Little Falls, 7 p.m.
    BOYS' TENNIS
    Morrisville-Eaton at Hamilton, 4 p.m.
    Westmoreland at Clinton. 4:30 p.m.
    Little Falls at Holland Patent, 4:30 p.m.
    Waterville at Canastota, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Morrisville-Eaton at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Owen D. Young at Remsen, 4:30 p.m.
    Richfield Springs at Downsville, 4:30 p.m.
    Middleburgh at Fort Plain, 4:30 p.m.
    THURSDAY, MAY 2
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Cherry Valley-Springfield at Richfield Springs, 4:30 p.m.
    Westmoreland at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Poland at Frankfort-Schuyler (rescheduled from April 3 and May 4), 4:30 p.m.
    COLLEGE BASEBALL
    Herkimer County Community College at Jefferson Community College, doubleheader, 2 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Owen D. Young at Mt. Markham, 3:30 p.m. (Cedar Lake)
    Herkimer at Ilion, 3:30 p.m. (Doty’s)
    Old Forge at Poland, 3:30 p.m. (Glass Hill)
    West Canada Valley and Holland Patent at Adirondack, 3:30 p.m. (Woodgate Pines)
    Delhi-Delaware Academy at Cooperstown, 4 p.m. (Leatherstocking)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Westmoreland at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Cherry Valley-Springfield at Richfield Springs, 4:30 p.m.
    Camden at Holland Patent, 4:30 p.m.
    Poland at Frankfort-Schuyler (rescheduled from April 3 and May 4), 4:30 p.m.
    BOYS' TENNIS
    Cooperstown at Sidney, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Westmoreland at Little Falls, 4:30 p.m.
    Ilion at Adirondack, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Dolgeville, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at Mohawk, 4:30 p.m.
    FRIDAY, MAY 3
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Fort Plain vs. Saratoga Catholic at Joe Bruno Stadium, Troy, 4:30 p.m.
    Cherry Valley-Springfield at St. Johnsville, 4:30 p.m.
    Dolgeville at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Mohawk at Frankfort-Schuyler, 4:30 p.m.
    Hamilton at Cooperstown, 4:30 p.m.
    Poland at Old Forge, 4:30 p.m.
    Rome Catholic at Remsen, 4:30 p.m.
    Oriskany at New York Mills, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Waterville, 4:30 p.m.
    Ilion at Clinton, 4:30 p.m.
    Mt. Markham at Westmoreland, 4:30 p.m.
    Little Falls at Herkimer, 4:30 p.m.
    Vernon-Verona-Sherrill at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Waterville, New York Mills and Hamilton at Clinton, 3:30 p.m. (Westmoreland)
    Page 3 of 22 - Poland and Remsen at West Canada Valley, 3:30 p.m. (Golf Club of Newport)
    Adirondack and Old Forge at Oriskany, 3:30 p.m. (Shamrock)
    Cooperstown at Little Falls, 3:30 p.m. (Little Falls Municipal)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Canastota at Camden, 4 p.m.
    Cherry Valley-Springfield at St. Johnsville, 4:30 p.m.
    Mt. Markham at Westmoreland, 4:30 p.m.
    Mohawk at Frankfort-Schuyler, 4:30 p.m.
    Hamilton at Cooperstown, 4:30 p.m.
    Dolgeville at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Rome Catholic at Remsen, 4:30 p.m.
    Oriskany at New York Mills, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Waterville, 4:30 p.m.
    Ilion at Clinton, 4:30 p.m.
    Vernon-Verona-Sherrill at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    Little Falls at Herkimer, 4:30 p.m.
    Poland at Old Forge. 4:30 p.m.
    BOYS' TENNIS
    Canastota at Hamilton, 4 p.m.
    Cooperstown at Ilion, 4 p.m.
    Westmoreland at Waterville, 4 p.m.
    Holland Patent at Sauquoit Valley, 4 p.m.
    Little Falls at Poland, 4 p.m.
    Herkimer at Morrisville-Eaton, 4 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    New Hartford Invitational (West Canada Valley competing)
    SATURDAY, MAY 4
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Bo Baker Tournament at Phillips Field, Fort Plain
         Dolgeville vs. Fort Plain, 9 a.m.
         Hannibal vs. Hoosick Falls, 11:30 a.m.
         consolation, 2 p.m.
         championship, 4:30 p.m.
    Waterville at Brookfield, 11 a.m.
    Utica-Notre Dame at Clinton, 3 p.m.
    Poland at Frankfort-Schuyler (rescheduled for May 2)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Westmoreland at Dolgeville, noon
    Clinton at Oriskany, 3 p.m.
    Cooperstown at Frankfort-Schuyler (rescheduledc from April 12), 4:30 p.m.
    Emma Durrant Foundation Tournament at Mudville, Herkimer
         Hannibal vs. Lansing, 11 a.m.
         St. Johnsville vs. Copenhagen, 11 a.m.
         Ithaca JV vs. New Hartford JV, 11 a.m.
         Cooperstown JV vs. TBA, 11 a.m.
         Lansing vs. Heuvelton, 1 p.m.
         St. Johnsville vs. Hannibal, 1 p.m.
         LaFargeville JV vs. Lansing JV, 1 p.m.
         Ithaca JV vs. Cooperstown JV, 1 p.m.
         Elmira Heights vs. LaFargeville, 3 p.m.
         Copenhagen vs. Madison, 3 p.m.
         New Hartford JV vs. Elmira Heights JV, 3 p.m.
         Lansing JV vs. TBA, 3 p.m.
         LaFargeville vs. Madison, 5 p.m.
         Heuvelton vs. Elmira Heights, 5 p.m.
         LaFargeville JV vs. Elmira Heights JV, 5 p.m.
    Poland at Frankfort-Schuyler (rescheduled for May 2)
    BOYS' TENNIS
    Clinton at Mt. Markham, 11 a.m.
    Page 4 of 22 - SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Cooperstown Invitational (Richfield Springs competing)
    Marsh-Galotta Invitational (Fort Plain competing)
    MONDAY, MAY 6
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Saratoga Catholic at St. Johnsville, 4:30 p.m.
    Mayfield at Fort Plain, 4:30 p.m.
    Dolgeville at Mohawk, 4:30 p.m.
    Canastota at Ilion, 4:30 p.m.
    Sidney at Cooperstown, 4:30 p.m.
    Clinton at Holland Patent, 4:30 p.m.
    Rome Catholic at Old Forge, 4:30 p.m.
    Remsen at New York Mills, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Hamilton, 4:30 p.m.
    Sauquoit Valley at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Waterville at Westmoreland, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at Herkimer, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Little Falls, 7 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Hamilton and Westmoreland at Waterville, 3:30 p.m. (Barker Brook)
    Little Falls at Mt. Markham, 3:30 p.m. (Cedar Lake)
    Cooperstown at Owen D. Young, 3:30 p.m. (Otsego)    
    Poland and Adirondack at Old Forge, 3:30 p.m. (Thendara)
    Sherburne-Earlville at New York Mills, 3:30 p.m. (Twin Ponds)
    Clinton at Canastota, 3:30 p.m. (Kanon Valley)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Mayfield at Fort Plain, 4:30 p.m.
    Waterville at Westmoreland, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Hamilton, 4:30 p.m.
    Dolgeville at Mohawk, 4:30 p.m.
    Remsen at New York Mills, 4:30 p.m.
    Sauquoit Valley at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Clinton at Holland Patent, 4:30 p.m.
    Rome Catholic at Old Forge, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at Herkimer, 4:30 p.m.
    Cooperstown at Sherburne-Earlville, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Little Falls, 7 p.m.
    Canastota at Ilion, 7 p.m.
    BOYS' TENNIS
    Mt. Markham at Hamilton, 4 p.m.
    Ilion at Canastota, 4 p.m.
    Clinton at Waterville, 4 p.m.
    Herkimer at Little Falls, 4 p.m.
    Holland Patent at Poland, 4 p.m.
    Sauquoit Valley at Cooperstown, 4 p.m.
    Morrisville-Eaton at Westmoreland, 4 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Adirondack at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    TUESDAY, MAY 7
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Schenevus at Richfield Springs, 4:30 p.m.
    Oriskany at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Madison, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Adirondack and Old Forge at Holland Patent, 3:30 p.m. (Camroden)
    Hamilton and Waterville at Sherburne-Earlville, 3:30 p.m. (Mountain Top)
    Ilion at Cooperstown, 3:30 p.m. (Leatherstocking)
    Herkimer at Mt. Markham, 3:30 p.m. (Cedar Lake)
    Page 5 of 22 - West Canada Valley and Oriskany at Remsen, 3:30 p.m. (Alder Creek)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Oriskany at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Schenevus at Richfield Springs, 4:30 p.m.
    Unadilla Valley at Waterville, 4:30 p.m.
    Little Falls at Canastota, 4:30 p.m.
    New York Mills at Herkimer, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Madison, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at Ilion, 7 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Dolgeville at Clinton, 4 p.m.
    Holland Patent at Little Falls, 4:30 p.m.
    Adirondack at Frankfort-Schuyler, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Mohawk, 4:30 p.m.
    Westmoreland at Herkimer, 4:30 p.m.
    Fort Plain and Galway at Mayfield, 4:30 p.m.
    WEDNESDAY, MAY 8
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Galway at St.Johnsville, 4:30 p.m.
    Fort Plain at Canajoharie, 4:30 p.m.
    Dolgeville at Old Forge, 4:30 p.m.
    Clinton at Sherburne-Earlville, 4:30 p.m.
    Canastota at Herkimer, 4:30 p.m.
    Westmoreland at Cooperstown, 4:30 p.m.
    Ilion at Mohawk, 4:30 p.m.
    Waterville at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Hamilton at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    Adirondack at Holland Patent, 4:30 p.m.
    Oriskany at Little Falls, 7 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Hamilton and New York Mills at Waterville, 3:30 p.m. (Barker Brook)
    Ilion at Mt. Markham, 3:30 p.m. (Cedar Lake)
    Herkimer at Little Falls, 3:30 p.m. (Little Falls Municipal )
    West Canada Valley and Holland Patent at Oriskany, 3:30 p.m. (Shamrock)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Fort Plain at Canajoharie, 4:30 p.m.
    Berne-Knox-Westerlo at St.Johnsville, 4:30 p.m.
    Clinton at Sherburne-Earlville, 4:30 p.m.
    Westmoreland at Cooperstown, 4:30 p.m.
    Waterville at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Hamilton at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    Adirondack at Holland Patent, 4:30 p.m.
    Dolgeville at Old Forge, 4:30 p.m.
    Poland at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Canastota at Herkimer, 4:30 p.m.
    Oriskany at Little Falls, 7 p.m.
    Ilion at Mohawk, 7 p.m.
    BOYS' TENNIS
    Cooperstown at Hamilton, 4 p.m.
    Canastota at Clinton, 4 p.m.
    Westmoreland at Mt. Markham, 4 p.m.
    Poland at Herkimer, 4 p.m.
    Sauquoit Valley at Little Falls, 4 p.m.
    Ilion at Holland Patent, 4 p.m.
    Waterville at Morrisville-Eaton, 4 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Mt. Markham at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    Owen D. Young at Remsen, 4:30 p.m.
    THURSDAY, MAY 9
    Page 6 of 22 - SCHOLASTIC BASEBALL
    Richfield Springs at Milford, 4:30 p.m.
    Fort Plain at St. Johnsville, 4:30 p.m.
    Waterville at Frankfort-Schuyler, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Little Falls at Owen D. Young. 3:30, p.m. (Otsego)
    Poland and Remsen at Adirondack, 3:30 p.m. (Woodgate Pines)
    Unadilla Valley at Cooperstown, 4 p.m. (Leatherstocking)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Richfield Springs at Milford, 4:30 p.m.
    Holland Patent at Rome Free Academy, 4 p.m.
    New York Mills at Clinton, 4 p.m.
    Waterville at Frankfort-Schuyler, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Clinton at Little Falls, 4 p.m.
    Dolgeville at Adirondack, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at Westmoreland, 4:30 p.m.
    Herkimer at West Canada Valley, 4:30 p.m.
    Ilion at Holland Patent, 4:30 p.m.
    FRIDAY, MAY 10
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Clinton at Whitesboro, 4:15 p.m.
    Poland at Mohawk, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at Ilion, 4:30 p.m.
    Herkimer at Holland Patent, 4:30 p.m.
    Sherburne-Earlville at Cooperstown, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Adirondack, 4:30 p.m.
    Rome Catholic at Morrisville-Eaton, 4:30 p.m.
    Dolgeville at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Little Falls at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    Remsen at Waterville, 4:30 p.m.
    Hamilton at Oriskany, 4:30 p.m.
    New York Mills at Westmoreland, 4:30 p.m.
    Camden at Canastota, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Remsen and Holland Patent at Remsen, 3:3 p.m. (Alder Creek)
    Canastota and Westmoreland at Clinton, 3:30 p.m. (Westmoreland)
    West Canada Valley and Oriskany at Old Forge, 3:30 p.m. (Thendara)
    Little Falls at New York Mills, 3:30 p.m. (Twin Ponds)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    New York Mills at Westmoreland, 4:30 p.m.
    Rome Catholic at Morrisville-Eaton, 4:30 p.m.
    Sherburne-Earlville at Cooperstown, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Adirondack, 4:30 p.m.
    Dolgeville at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Little Falls at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    Remsen at Waterville, 4:30 p.m.
    Camden at Canastota, 4:30 p.m.
    Hamilton at Oriskany, 4:30 p.m.
    Mohawk at Poland, 4:30 p.m.
    Western Athletic Conference crossovers
    BOYS' TENNIS
    Herkimer at Ilion, 4 p.m.
    Holland Patent at Clinton, 4 p.m.
    Mt. Markham at Waterville, 4 p.m.
    Poland at Sauquoit Valley, 4 p.m.
    Little Falls at Cooperstown, 4 p.m.
    Hamilton at Westmoreland, 4 p.m.
    Canastota at Morrisville-Eaton, 4 p.m.
    Page 7 of 22 - SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Cherry Valley-Springfield Invitational (Owen D. Young and Richfield Springs competing), 4:30 p.m.
    Oneonta Invitational (West Canada Valley  competing)
    SATURDAY, MAY 11
    SCHOLASTIC BASEBALL
    OId Forge at Dolgeville, 11 a.m.
    Madison at Hamilton, 11 a.m.
    New Hartford at Clinton, 2 p.m.
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Cooperstown at Clinton, 10 a.m.
    Westmoreland at Oriskany, 10 a.m.
    Old Forge at Dolgeville, 11 a.m.
    Madison at Hamilton, doubleheader, 11 a.m.
    32nd annual James ‘Ace’ Morabito Memorial Invitational Softball Tournament at Mudville, Herkimer
         Anthony Zimbalatti Memorial Bracket
         Clarkstown South vs. Waterloo, 10 a.m.
         St. Joseph by the Sea vs. New Hartford, 10 a.m.
         championship, noon
         consolation, noon
         Bill Shaw Bracket
         Colonie vs. Brockport, 10 a.m.
         Msgr. Preston vs. Liverpool, 10 a.m.
         championship, noon
         consolation, noon
         Jerry Federici Bracket
         Suffern vs. Mechanicville, 2:30 p.m.
         Malone-Franklin Academy vs. Valley Central, 2:30 p.m.
         championship, 4:30 p.m.
         consolation, 4:30 p.m.
         Larry Lash Bracket
         Carmel vs. Cicero-North Syracuse, 2:30 p.m.
         Seneca Falls-Mynderse vs. Buffalo-Sacred Heart Academy, 2:30 p.m.
         championship, 4:30 p.m.
         consolation, 4:30 p.m.
    SUNDAY, MAY 12
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    32nd annual James ‘Ace’ Morabito Memorial Invitational Softball Tournament at Mudville, Herkimer
         Games at 9 and 11 a.m. and 1:30 and 3:30 p.m. (seeded based on May 11 results)
    MONDAY, MAY 13
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Saratoga Catholic at Fort Plain, 4:30 p.m.
    New York Mills at Mohawk, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at Poland, 4:30 p.m. (site change)
    Waterville at Cooperstown, 4:30 p.m.
    Hamilton at Fabius-Pompey, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Oriskany, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Sauquoit Valley at Westmoreland, 4:30 p.m.
    Johnsburg at Old Forge, 4:30 p.m.
    South Lewis at Adirondack, 7 p.m.
    Canastota at Little Falls, 7 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Oriskany and Remsen at Holland Patent, 3:30 p.m. (Camroden)
    Clinton at Sherburne-Earlville, 3:30 p.m. (Mountain Top)
    Cooperstown at Mt. Markham, 3:30 p.m. (Cedar Lake)
    Herkimer at Owen D. Young, 3:30 p.m. (Otsego)
    South Lewis at Old Forge, 3:30 p.m. (Thendara)    
    Canastota and Hamilton at Waterville, 3:30 p.m. (Barker Brook)
    Page 8 of 22 - SCHOLASTIC SOFTBALL
    Frankfort-Schuyler at Poland, 4:30 p.m.
    St. Johnsville at Canajoharie, 4:30 p.m.
    Saratoga Catholic at Fort Plain, 4:30 p.m.
    Sauquoit Valley at Westmoreland, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Oriskany, 4:30 p.m.
    Waterville at Cooperstown, 4:30 p.m.
    New York Mills at Mohawk, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Johnsburg at Old Forge, 4:30 p.m.
    Rome Catholic at Stockbridge Valley, 4:30 p.m.
    Canastota at Little Falls, 7 p.m.
    BOYS' TENNIS
    Sauquoit Valley at Hamilton, 4 p.m.
    Clinton at Ilion, 4 p.m.
    Canastota at Herkimer, 4 p.m.
    Waterville at Little Falls, 4 p.m.
    Morrisville-Eaton at Poland, 4 p.m.
    Mt. Markham at Cooperstown, 4 p.m.
    Westmoreland at Holland Patent, 4 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Little Falls at Ilion, 4:30 p.m.
    Herkimer at Adirondack, 4:30 p.m.
    Dolgeville at Holland Patent, 4:30 p.m.
    Westmoreland at Mohawk, 4:30 p.m.
    Frankfort-Schuyler at Clinton, 4 p.m.
    TUESDAY, MAY 14
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Holland Patent at Camden, 4:15 p.m.
    Poland at Waterville, 4:30 p.m.
    Old Forge at Madison, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Adirondack and Remsen at Old Forge, 3:30 p.m. (Thendara)
    Hamilton, Waterville and Westmoreland at Clinton, 3:30 p.m. (Westmoreland)
    New York Mills at Sherburne-Earlville, 3:30 p.m. (Mountain Top)
    Herkimer at Cooperstown, 3:30 p.m. (Leatherstocking)
    Little Falls at Ilion, 3:30 p.m. (Doty’s)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Old Forge at Madison, 4:30 p.m.
    Ilion at Frankfort-Schuyler, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Western Athletic Conference championship meet at Fort Plain, 2 p.m.
    Center State Conference Division II and III championship meet at Canastota, 4 p.m.
    WEDNESDAY, MAY 15
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Mayfield at St. Johnsville, 4:30 p.m.
    Galway at Fort Plain, 4:30 p.m.
    Mt. Markham at Dolgeville, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Poland, 4:30 p.m.
    Cooperstown at Morrisville-Eaton, 4:30 p.m.
    Mohawk at Rome Catholic, 4:30 p.m.
    Waterville at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    Westmoreland at Hamilton, 4:30 p.m.
    Ilion at Herkimer, 4:30 p.m.
    Little Falls at Adirondack, 7 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Westmoreland at West Canada Valley, 3:30 p.m. (Golf Club of Newport)
    Ilion at Owen D. Young, 3:30 p.m. (Otsego)
    Page 9 of 22 - Little Falls at Adirondack, 3:30 p.m. (Woodgate Pines)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Westmoreland at Hamilton, 4:30 p.m.
    West Canada Valley at Poland, 4:30 p.m.
    Cooperstown at Morrisville-Eaton, 4:30 p.m.
    Mt. Markham at Dolgeville, 4:30 p.m.
    Mohawk at Rome Catholic, 4:30 p.m.
    Waterville at Sauquoit Valley, 4:30 p.m.
    Oriskany at Clinton, 4:30 p.m.
    Ilion at Herkimer, 4:30 p.m.
    Vernon-Verona-Sherrill at Canastota, 4:30 p.m.
    Little Falls at Adirondack, 7 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Center State Conference Division I championship meet at Canastota High School, 4 p.m.
    THURSDAY, MAY 16
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Holland Patent at Lowville Academy, 4:30 p.m.
    Dolgeville at New York Mills, 4:30 p.m.
    Little Falls at New Hartford, 4:30 p.m.
    Sherburne Earlville at Canastota, 4:30 p.m.
    SCHOLASTIC GOLF
    Mt. Markham at Owen D. Young, 3:30 p.m. (Otsego)
    Holland Patent and New York Mills at Old Forge, 3:30 p.m. (Thendara)
    Cooperstown at Adirondack, 3:30 p.m. (Woodgate Pines)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Dolgeville at New York Mills, 4:30 p.m.
    Sherburne-Earlville at Canastota, 4:30 p.m.
    Adirondack at Little Falls, 7 p.m.
    Kristen Haver Memorial Tournament at Mudville, Herkimer (rescheduled from March 27)
         Holland Patent vs. Hamilton, 4 p.m.
         Richfield Springs vs. Poland, 4 p.m.
         Chittenango JV vs. Holland Patent JV, 4 p.m.
         Poland JV vs. Deposit JV, 4 p.m.
         varsity championship, 5:30 p.m.
         varsity consolation, 5:30 p.m.
         junior varsity championship, 5:30 p.m.
         junior varsity consolation, 5:30 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Tri-Valley League championship meet
    FRIDAY, MAY 17
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Clinton at New Hartford, 4:15 p.m.
    Whitesboro at Ilion, 4:30 p.m.
    Herkimer at Cooperstown, 4:30 p.m.
    Remsen at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Old Forge, 4:30 p.m.
    Canastota at Vernon-Verona-Sherrill, 4:30 p.m.
    Oriskany at Westmoreland, 4:30 p.m.
    COLLEGE BASEBALL
    Regional III Tournament at Veterans Memorial Park, Little Falls
    SCHOLASTIC GOLF
    Clinton at New York Mills, 3:30 p.m. (Twin Ponds)
    Cooperstown atOld Forge, 3:30 p.m. (Thendara)
    Westmoreland at Canastota, 3:30 p.m. (Kanon Valley)
    Holland Patent and Oriskany at West Canada Valley, 3:30 p.m. (Golf Club of Newport)
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Oriskany at Westmoreland, 4:30 p.m.
    Page 10 of 22 - Holland Patent at Camden, 4:30 p.m.
    Remsen at Mt. Markham, 4:30 p.m.
    Morrisville-Eaton at Old Forge, 4:30 p.m.
    Herkimer at Utica-Notre Dame, 4:30 p.m.
    Rome Catholic at Waterville, 4:30 p.m.
    Canastota at Vernon-Verona-Sherrill, 4:30 p.m.
    Clinton at Little Falls, 7 p.m.
    Whitesboro at Ilion, 7 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Junkyard Relays at Clinton (Frankfort-Schuyler and West Canada Valley competing)
    SATURDAY, MAY 18
    SCHOLASTIC BASEBALL
    Hamilton at Otselic Valley, doubleheader, 10 a.m.
    Oneida at Holland Patent, 11 a.m.
    COLLEGE BASEBALL
    Regional III Tournament at Veterans Memorial Park, Little Falls
    SCHOLASTIC SOFTBALL
    Hamilton at Otselic Valley, doubleheader, 10 a.m.
    Disabled American Veterans Tournament at Mudville, Herkimer
         Vernon-Verona-Sherrill vs. Herkimer, 10 a.m.
         Duanesburg vs. TBA, 10 a.m.
         Duanesburg JV vs. Sandy Creek JV, 10 a.m.
         New Lebanon vs. Vernon-Verona-Sherrill, noon
         Deposit vs. TBA, noon
         Deposit JV vs. JV Duanesburg JV, noon
         Herkimer vs. Moriah, 2:30 p.m.
         Addison vs. Duanesburg, 2:30 p.m.
         Vernon-Verona-Sherrill JV vs. Poland JV, 2:30 p.m.
         Sandy Creek JV vs. Deposit JV, 2:30 p.m.
         Moriah vs. New Lebanon, 4:30 p.m.
         Deposit vs. Addison, 4:30 p.m.
         Poland JV vs. TBA, 4:30 p.m.
    SUNDAY, MAY 19
    COLLEGE BASEBALL
    Regional III Tournament at Veterans Memorial Park, Little Falls
    TUESDAY, MAY 21
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Section III Class C/D steeplechase competition at Canastota High School, 4 p.m.
    Section III Class AA girls’ championship meet at Fulton High School
    Section III Class A girls’ championship meet at Fulrton High School
    Section III Class B girls’ championship meet at Chittenango High School
    WEDNESDAY, MAY 22
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Section III Class C boys’ championship meet at Morrisville-Eaton High School
    Section III Class AA boys’ championship meet at Cicero-North Syracuse High School
    Section IV Class D championship meet at Marathon High School
    THURSDAY, MAY 23
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Section III Class C girls’ championship meet at Sauquoit Valley High School
    Section III Class D boys’ and girls’ championship meet at Remsen High School
    FRIDAY, MAY 24
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Section III Clas A boys’ championship meet at Camden High School
    Section III Class B boys’ championship meet at Marcellus High School
    Page 11 of 22 - SATURDAY, MAY 25
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Section II Class C championship meet at Fort Plain, 10 a.m.
    THURSDAY, MAY 30
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Section III open state meet qualifier at Cicero-North Syracuse High School, 4 p.m.
    Section II open state meet qualifier
    Section IV open state meet qualifier
    FRIDAY, MAY 31
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    Section II open state meet qualifier
    MONDAY, JUNE 3
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Sherrill Silversmiths at Syracuse Jr. Chiefs, doubleheader, 3 p.m.
    TUESDAY, JUNE 4
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Wellsville Nitros at Olean Oilers, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Syracuse Jr. Chiefs, TBA
    WEDNESDAY, JUNE 5
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Utica Brewers at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Watertown Rams at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Olean Oilers at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Hornell Dodgers at Niagara Power, 7 p.m.
    THURSDAY, JUNE 6
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Cooperstown Hawkeyes at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Elmira Pioneers at Watertown Rams, 7 p.m.
    Albany Dutchmen at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Salt Cats at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Wellsville Nitros at Olean Oilers, 5 p.m.
    Niagara Power at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Geneva Twins, 7 p.m.
    Geneva Redwings at Syracuse Jr. Chiefs, TBA
    FRIDAY, JUNE 7
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Watertown Rams, 7 p.m.
    Utica Brewers at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Newark Pilots at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Oneonta Outlaws at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Syracuse Salt Cats, 6:30 p.m.
    Geneva Redwings at Geneva Twins, 7 p.m.
    Olean Oilers at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    Page 12 of 22 - Athletes in Action (Rochester) at Niagara Power, 7 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    NYSPHSAA championship meet at Middletown High School
    SATURDAY, JUNE 8
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Glens Falls Golden Eagles at Utica Brewers, 7 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Albany Dutchmen at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Wellsville Nitros at Geneva Redwings, doubleheader, 3 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Syracuse Salt Cats, 4 p.m.
    Hornell Dodgers at Olean Oilers, 5 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Niagara Power, 7 p.m.
    SCHOLASTIC TRACK AND FIELD
    NYSPHSAA championship meet at Middletown High School
    SUNDAY, JUNE 9
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Adirondack Trail Blazers, 3 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Utica Brewers at Watertown Rams, 5 p.m.
    Newark Pilots at Albany Dutchmen, 5:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Jr. Chiefs at Syracuse Salt Cats, 4 p.m.
    Olean Oilers at Hornell Dodgers, 5 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Oneonta Outlaws, 5 p.m.
    Niagara Power at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    MONDAY, JUNE 10
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Albany Dutchmen at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Watertown Rams at Utica Brewers, 7 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Oneonta Outlaws at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Geneva Twins at Olean Oilers, 5 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    TUESDAY, JUNE 11
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Elmira Pioneers at Utica Brewers, 7 p.m.
    Newark Pilots at Watertown Rams, 7 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Wellsville Nitros at Hornell Dodgers, 11 a.m.
    Syracuse Salt Cats at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Geneva Redwings, 7 p.m.
    Page 13 of 22 - Geneva Twins at Niagara Power, 7 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    WEDNESDAY, JUNE 12
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Glens Falls Golden Eagles at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Utica Brewers at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Albany Dutchmen at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Newark Pilots at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Olean Oilers at Wellsville Nitros, 11 a.m.
    Oneonta Outlaws at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Geneva Redwings at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Niagara Power at Geneva Twins, 7 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Syracuse Jr. Chiefs, TBA
    THURSDAY, JUNE 13
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Cooperstown Hawkeyes at Watertown Rams, 7 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Oneonta Outlaws at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Wellsville Nitros at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Geneva Twins at Niagara Power, 7 p.m.
    Olean Oilers at Geneva Redwings, 7 p.m.
    FRIDAY, JUNE 14
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Newark Pilots at Utica Brewers, 7 p.m.
    Albany Dutchmen at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Hornell Dodgers at Olean Oilers, 5 p.m.
    Niagara Power at Geneva Twins, 7 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Wellsville Nitros at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m,
    SATURDAY, JUNE 15
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Elmira Pioneers at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Salt Cats at Sherrill Silversmiths, doubleheader, 1 p.m.
    Hornell Dodgers at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Geneva Redwings, 7 p.m.
    Olean Oilers at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Page 14 of 22 - Geneva Twins at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    SUNDAY, JUNE 16
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Albany Dutchmen at Watertown Rams, 5 p.m.
    Newark Pilots at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Elmira Pioneers, 5:05 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Utica Brewers, 7 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Niagara Power at Wellsville Nitros, doubleheader, 1 p.m.
    Olean Oilers at Athletes in Action (Rochester), doubleheader, 4 p.m.
    Geneva Twins at Hornell Dodgers, 5 p.m.
    Oneonta Outlaws at Geneva Redwings, 5 p.m.
    Olean Oilers at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Syracuse Jr. Chiefs, TBA
    MONDAY, JUNE 17
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Elmira Pioneer at Watertown Rams, 7 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Geneva Twins at Hornell Dodgers, 11 a.m.
    Syracuse Salt Cats at Syracuse Jr. Chiefs, doubleheader, 3 p.m.
    Niagara Power at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Oneonta Outlaws at Geneva Redwings, 7 p.m.
    TUESDAY, JUNE 18
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Amsterdam Mohawks at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Utica Brewers, 7 p.m.
    Elmira Pioneers at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Oneonta Outlaws at Syracuse Jr. Chiefs, doubleheader, 3 p.m.
    Niagara Power at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Wellsville Nitros at Olean Oilers, 5 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Geneva Twins, 7 p.m.
    Hornell Dodgers at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    WEDNESDAY, JUNE 19
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Albany Dutchmen at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Watertown Rams, 7 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Utica Brewers, 7 p.m.
    Elmira Pioneers at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Newark Pilots at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Jr. Chiefs at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Niagara Power, 7 p.m.
    Hornell Dodgers at Geneva Twins, 7 p.m.
    Geneva Redwings at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    THURSDAY, JUNE 20
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Watertown Rams at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Page 15 of 22 - Amsterdam Mohawks at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Geneva Redwings at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Olean Oilers at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    Oneonta Outlaws at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Geneva Twins, 7 p.m.
    FRIDAY, JUNE 21
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Adirondack Trail Blazers at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Utica Brewers at Watertown Rams, 7 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Newark Pilots at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Olean Oilers at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Hornell Dodgers at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Geneva Twins, 7 p.m.
    Geneva Redwings at Niagara Power, 7 p.m.
    SATURDAY, JUNE 22
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Elmira Pioneers at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Utica Brewers at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Albany Dutchmen at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Hornell Dodgers at Syracuse Jr. Chiefs, doubleheader, 1 p.m.
    Geneva Twins at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Geneva Redwings at Niagara Power, 7 p.m.
    SUNDAY, JUNE 23
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Watertown Rams, 5 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Elmira Pioneers, 5:05 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Albany Dutchmen, 5:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Utica Brewers, 7 p.m.
    Newark Pilots at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Niagara Power at Geneva Redwings, doubleheader, 3 p.m.
    Olean Oilers at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Oneonta Outlaws at Syracuse Salt Cats, 6 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    MONDAY, JUNE 24
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Olean Oilers at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Oneonta Outlaws at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Geneva Twins, 7 p.m.
    TUESDAY, JUNE 25
    Page 16 of 22 - PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Albany Dutchmen at Utica Brewers, 7 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Athletes in Action (Rochester) at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Niagara Power at Olean Oilers, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Geneva Redwings, 7 p.m.
    Geneva Twins at Syracuse Jr. Chiefs, TBA
    WEDNESDAY, JUNE 26
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Amsterdam Mohawks at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Newark Pilots at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Watertown Rams, 7 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Athletes in Action (Rochester) at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Oneonta Outlaws at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Niagara Power at Olean Oilers, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Geneva Redwings, 7 p.m.
    THURSDAY, JUNE 27
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Watertown Rams at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Geneva Twins at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Hornell Dodgers at Geneva Redwings, 7 p.m.
    Olean Oilers at Niagara Power, 7 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    FRIDAY, JUNE 28
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Adirondack Trail Blazers at Watertown Rams, 7 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Utica Brewers, 7 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Albany Dutchmen at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Athletes in Action (Rochester) at Olean Oilers, 5 p.m.
    Geneva Twins at Syracuse Salt Cats, 6 p.m.
    Wellsville Nitros at Niagara Power, 7 p.m.
    Hornell Dodgers at Geneva Redwings, 7 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    SATURDAY, JUNE 29
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Page 17 of 22 - Amsterdam Mohawks at Utica Brewers, 7 p.m.
    Newark Pilots at Watertown Rams, 7 p.m.
    Albany Dutchmen at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Wellsville Nitros at Niagara Power, doubleheader, 4 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Olean Oilers, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Geneva Twins, 7 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Geneva Redwings at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    SUNDAY, JUNE 30
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Albany Dutchmen at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Mohawk Valley DiamondDawgs, 5:05 p.m.
    Watertown Rams at Elmira Pioneers, 5:05 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Utica Brewers, 7 p.m.
    Newark Pilots at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Athletes in Action (Rochester) at Olean Oilers, 5 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Geneva Twins, 5 p.m.
    Geneva Redwings at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    MONDAY, JULY 1
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Elmira Pioneers at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Utica Brewers at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Sherrill Silversmiths at Syracuse Jr. Chiefs, doubleheader, 3 p.m.
    Niagara Power at Hornell Dodgers, doubleheader, 4 p.m.
    Geneva Redwings at Olean Oilers, 5 p.m.
    Oneonta Outlaws at Geneva Twins, 7 p.m.
    Wellsville Nitros at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    TUESDAY, JULY 2
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Adirondack Trail Blazers at Watertown Rams, 7 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Newark Pilots at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Hornell Dodgers at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Niagara Power at Olean Oilers, 5 p.m.
    Geneva Twins at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    WEDNESDAY, JULY 3
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Elmira Pioneers at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Watertown Rams at Utica Brewers, 7 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Page 18 of 22 - Glens Falls Golden Eagles at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Albany Dutchmen at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Sherrill Silversmiths at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Niagara Power at Olean Oilers, 5 p.m.
    Oneonta Outlaws at Geneva Twins, 7 p.m.
    Wellsville Nitros at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    Geneva Redwings at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    THURSDAY, JULY 4
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Utica Brewers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Geneva Twins at Oneonta Outlaws, 6 p.m.
    FRIDAY, JULY 5
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Glens Falls Golden Eagles at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Watertown Rams, 7 p.m.
    Albany Dutchmen at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Hornell Dodgers at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Oneonta Outlaws at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Olean Oilers at Niagara Power, 7 p.m.
    thletes in Action (Rochester) at Geneva Redwings, 7 p.m.
    SATURDAY, JULY 6
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Newark Pilots at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Jr. Chiefs at Hornell Dodgers, 3 p.m.
    Wellsville Nitros at Geneva Twins, doubleheader, 3 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Olean Oilers, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Geneva RedwingsAthletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    SUNDAY, JULY 7
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Newark Pilots at Adirondack Trail Blazers, 3 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Watertown Rams, 5 p.m.
    Elmira Pioneers at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Utica Brewers, 7 p.m.
    Albany Dutchmen at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Geneva Twins at Wellsville Nitros, doubleheader, 1 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Oneonta Outlaws, 5 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Geneva Redwings, 5 p.m.
    Olean Oilers at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    TUESDAY, JULY 9
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Page 19 of 22 - Watertown Rams at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Albany Dutchmen at Utica Brewers, 7 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    WEDNESDAY, JULY 10
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Adirondack Trail Blazers at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Jr. Chiefs at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Geneva Twins at Olean Oilers, 5 p.m.
    Geneva Redwings at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Wellsville Nitros at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    Niagara Power at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    THURSDAY, JULY 11
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Watertown Rams at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Utica Brewers at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Albany Dutchmen at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Newark Pilots at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Geneva Redwings at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Olean Oilers at Geneva Twins, doubleheader, 5 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Wellsville Nitros at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    FRIDAY, JULY 12
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Amsterdam Mohawks at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Watertown Rams at Utica Brewers, 7 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Jr. Chiefs at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Hornell Dodgers at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Oneonta Outlaws at Niagara Power, 7 p.m.
    Geneva Redwings at Geneva Twins, 7 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    SATURDAY, JULY 13
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Glens Falls Golden Eagles at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Newark Pilots at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Utica Brewers, 7 p.m.
    Watertown Rams at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Jr. Chiefs at Syracuse Salt Cats, 3 p.m.
    Page 20 of 22 - Hornell Dodgers at Olean Oilers, 5 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Niagara Power at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Geneva Redwings at Geneva Twins, 7 p.m.
    SUNDAY, JULY 14
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Albany Dutchmen at Mohawk Valley DiamondDawgs, 5:05 p.m.
    Utica Brewers at Elmira Pioneers, 5:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Watertown Rams at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Geneva Redwings at Wellsville Nitros, doubleheader, 1 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Syracuse Salt Cats, a p.m.
    Geneva Twins at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Olean Oilers at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    Oneonta Outlaws at Syracuse Jr. Chiefs, TBA
    MONDAY, JULY 15
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Salt Cats at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Niagara Power at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Oneonta Outlaws at Syracuse Jr. Chiefs, TBA
    TUESDAY, JULY 16
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Adirondack Trail Blazers at Watertown Rams, 7 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Utica Brewers, 7 p.m.
    Elmira Pioneers at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Geneva Redwings at Syracuse Jr. Chiefs, doubleheader, 3 p.m.
    Hornell Dodgers at Olean Oilers, 5 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Niagara Power, 7 p.m.
    Geneva Twins at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    WEDNESDAY, JULY 17
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Albany Dutchmen at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Utica Brewers at Watertown Rams, 7 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Newark Pilots at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Syracuse Salt Cats at Geneva Twins, 2 p.m.
    Oneonta Outlaws at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Geneva Redwings, 7 p.m.
    Wellsville Nitros at Hornell Dodgers, 7 p.m.
    Olean Oilers at Niagara Power, 7 p.m.
    THURSDAY, JULY 18
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Glens Falls Golden Eagle at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Oneonta Outlaws at Sherrill Silversmiths, 5 p.m.
    Page 21 of 22 - Hornell Dodgers at Wellsville Nitros, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Syracuse Jr. Chiefs at Geneva Redwings, 7 p.m.
    Olean Oilers at Niagara Power, 7 p.m.
    FRIDAY, JULY 19
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Albany Dutchmen at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Utica Brewers, 7 p.m.
    Watertown Rams at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Athletes in Action (Rochester) at Syracuse Salt Cats, 5 p.m.
    Wellsville Nitros at Olean Oilers, 5 p.m.
    Hornell Dodgers at Niagara Power, 7 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    Geneva Twins at Geneva Redwings, 7 p.m.
    SATURDAY, JULY 20
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Elmira Pioneers at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Watertown Rams, 7 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Newark Pilots at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Hornell Dodgers at Niagara Power, doubleheader, 4 p.m.
    Athletes in Action (Rochester) at Syracuse Salt Cats, 6 p.m.
    Geneva Twins at Geneva Redwings, 7 p.m.
    Sherrill Silversmiths at Oneonta Outlaws, 7 p.m.
    SUNDAY, JULY 21
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Amsterdam Mohawks at Adirondack Trail Blazers, 3 p.m.
    Newark Pilots at Watertown Rams, 5 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Albany Dutchmen, 5:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Elmira Pioneers, 5:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Utica Brewers, 7 p.m.
    NEW YORK COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Wellsville Nitros at Olean Oilers, 5 p.m.
    Geneva Twins at Geneva Redwings, 5 p.m.
    Syracuse Salt Cats at Athletes in Action (Rochester), 7 p.m.
    Niagara Power Hornell Dodgers, 7 p.m.
    Sherrill Silversmiths Syracuse Jr. Chiefs, TBA
    MONDAY, JULY 22
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Newark Pilots at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Albany Dutchmen at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    TUESDAY, JULY 23
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Adirondack Trail Blazers at Utica Brewers, 7 p.m.
    Elmira Pioneers at Watertown Rams, 7 p.m.
    THURSDAY, JULY 25
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Page 22 of 22 - Watertown Rams at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Utica Brewers at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    FRIDAY, JULY 26
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Newark Pilots at Watertown Rams, 7 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    Albany Dutchmen at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Utica Brewers at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    SATURDAY, JULY 27
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Cooperstown Hawkeyes at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Watertown Rams at Utica Brewers, 7 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Amsterdam Mohawks at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    SUNDAY, JULY 28
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Elmira Pioneers at Utica Brewers, 7 p.m.
    MONDAY, JULY 29
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Watertown Rams at Adirondack Trail Blazers, 7 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Albany Dutchmen, 7:05 p.m.
    Mohawk Valley DiamondDawgs at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Glens Falls Golden Eagles at Newark Pilots, 7:15 p.m.
    TUESDAY, JULY 30
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Albany Dutchmen at Watertown Rams, 7 p.m.
    Newark Pilots at Utica Brewers, 7 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Amsterdam Mohawks, 7:05 p.m.
    Cooperstown Hawkeyes at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Elmira Pioneers at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
    WEDNESDAY, JULY 31
    PERFECT GAME COLLEGIATE BASEBALL LEAGUE
    Amsterdam Mohawks at Cooperstown Hawkeyes, 5 p.m.
    Utica Brewers at Watertown Rams, 7 p.m.
    Adirondack Trail Blazers at Elmira Pioneers, 7:05 p.m.
    Albany Dutchmen at Glens Falls Golden Eagles, 7:05 p.m.
    Newark Pilots at Mohawk Valley DiamondDawgs, 7:05 p.m.
        • »  EVENTS CALENDAR